Tomáš Bezucha

Tomáš Bezucha je hlavním instruktorem pro Krav Maga Zone CZ v Praze.

Tomáš se věnoval různým druhům sportu již od raného dětství. Nejvíce se zabýval sporty týmovými (hokej, hokejbal, fotbal), kde se pohyboval v několika kolektivech a naučil se týmové práce.

Bojovým uměním/sportům se věnuje od dětství. Ve dvanácti letech začal s Aikidem. Postupem času přešel ke Kickboxu, Musadu, Thajskému boxu, Boxu, MMA a Brazilian Jiu Jitsu.

Hlavní trenér Krav Maga ZONE

Krav Maze se intenzivně věnuje od roku 2009. Instruktorský kurz pro civilisty absolvoval v roce 2011 a to pod vedením Amnona Darsy, Tamira Gilada a Haima Sassona. Instruktorský kurz pro ozbrojené složky úspěšně absolvoval dva roky poté opět pod vedením Amnona Darsy.

Jako instruktor sebeobranného systému se snaží být co nejkomplexnější ve svém oboru. Neustále se vzdělává od těch nejlepších ve svých oborech. Každým rokem se zúčastňuje instruktorských updatů v Izraeli a v Evropě.

Spolu s Krav Magou se zároveň věnuje klasickému boxu. Dále se také soustřeďuje na boj na zemi a to konkrétně brazilskému jiu jitsu a volnému stylu. Dvakrát za rok odjíždí do Thajska a to konkrétně do světoznámého profesionálního gymu Phuket TOP Team. V tomto gymu trénuje dvou fázovým režimem denně. Na trénincích se potkává s profesionálními bojovníky z UFC, kteří se zde připravují na svoje zápasy.

Kondičně a silově se připravuje v KB5-STRONGFIRST.

Působí jako trenérský partner pro Hayashi – ­veškeré vybavení pro bojové sporty.

Má dlouholeté zkušenosti v bezpečnostním oboru. Ochrana osob a majetku, osobní ochrana.

Jeho instruktoři jsou

Krav Maga: Amnon Darsa
Haim Sasson
Tamir Gilad
Avi Moyal
Dan Oren
Box: Filip Miňovský
Michal Zub Novotný
Brazilian Jiu-Jitsu: Fernando Nascimento Araujo
Ivan Ilinski
Richard Andrš
Olavo Abreu
Joao Paulo
Eric Uresk
Volný styl: Jozef Černák
KB5: Antonín Tůma