Krav Maga pro ozbrojené složky

Pro dnešní ozbrojené složky je nezbytností připravit své příslušníky reagovat na různé typy situací ohrožení, kde se ne pokaždé mohou spolehnout na svou služební zbraň. Nedílnými složkami přípravy na službu by měla být sebeobrana, boj blízka v různých typech prostor, obranná taktika, pokročilá bojová střelba, prohledání a zadržení podezřelých osob. Policista by měl být schopen jednat s rozvahou, ale rychle, bez použití nepřiměřené síly, a úspěšně ochránit sebe i spoluobčany. Po zajištění bezpečnosti všech zúčastněných v konfliktní situaci je samozřejmostí efektivní znehybnění, spoutání a prohledání útočníka.

Kromě obrany beze zbraně a používání střelných zbraní by měl policista být důkladně seznámen také s používáním pepřových sprejů, paralyzérů, bodných zbraní či obušků – nejen pro případ nutnosti jejich použití proti agresorovi, ale i pro ochranu sebe a jiných přítomných občanů proti útoku za jejich využití. Znalost výše uvedených technik může pomoci zachraňovat lidské životy.

Nabízíme možnost tréninkových tříd a seminářů určených speciálně pro ozbrojené složky.

Soukromé hodiny

Soukromé hodiny jsou nejefektivnější metodou, jak se zdokonalit v krav maze. Pod dohledem zkušeného instruktora dostáváte zpětnou vazbu okamžitě, což vede k maximální efektivitě tréninků s minimální možností vzniku zlozvyků. Velkou výhodou je i časová flexibilita, která umožňuje přizpůsobení tréninků Vašim možnostem.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na tel. +420 777 550 293.