Krav Maga pro civilisty

Civilní forma krav magy je určena pro ženy i muže bez ohledu na věk, fyzickou kondici či jiné předpoklady. Jejím cílem je každého naučit, jak se vyhnout konfliktu a v případě, že ten přesto nastane, efektivně ubránit sebe i své blízké a dostat se do bezpečí. Soustředí se zejména na obranu beze zbraně, a to i proti útočníkům ozbrojeným noži, střelnými zbraněmi, těžkými předměty či holemi. Učí adepty zachovat chladnou hlavu ve stresové situaci, umět se rychle vyrovnat s šokem, jak ovládat agresivitu a reagovat v závislosti na konkrétní situaci (způsob útoku, typ prostředí aj.).

Co se u nás naučíte

Student se naučí se bránit proti rozmanitým typům útoku: škrcení, úderům, kopům, úchopům, útokům se zbraní, vestoje i na zemi, v otevřeném i omezeném prostoru, za různých světelných podmínek. Po zvládnutí základních dovedností se v tréninku setká i se simulacemi situace ohrožení a v rámci seminářů si může vyzkoušet obranu i v dopravních prostředcích, parku či temné místnosti, samozřejmě stále s důrazem na bezpečnost studentů. Cílem je osvojit si při tréninku správné reakce, aby je pak člověk byl schopen uplatnit i v případné reálné ohrožující situaci.

  • Včas rozpoznat útok, vyhnout se mu, v případě potřeby se efektivně ubránit
  • Jak neztratit hlavu a úspěšně se ubránit ve stresové situaci
  • Obranu proti řadě typických útoků jako údery, škrcení, útoky zbraněmi, konflikty s více útočníky, v různých typech prostředí aj.
  • Udržet se v dobré kondici a mít fyzickou výdrž

Obsah tréninku

  • Nácvik techniky, taktiky, bojových dovedností
  • Nácviky ve dvojicích
  • Nácviky s pomocí lapy, pytlů a podobně
  • Sparing

Nedílnou součástí tréninku je jeho kondiční část – posilování s vlastním tělem. Klademe důraz na dynamická cvičení. Výbušnost, rychlost a vytrvalost. To, co člověk potřebuje použít při sebeobraně v reálné situaci. Tréninky jsou vhodné pro všechny, bez ohledu na pohlaví nebo věk.

Soukromé hodiny

Soukromé hodiny jsou nejefektivnější metodou, jak se zdokonalit v krav maze. Pod dohledem zkušeného instruktora dostáváte zpětnou vazbu okamžitě, což vede k maximální efektivitě tréninků s minimální možností vzniku zlozvyků. Velkou výhodou je i časová flexibilita, která umožnuje přizpůsobení tréninků Vašim možnostem.
V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na tel. +420 777 550 293.