Tomáš Bezucha

Tomáš se věnoval různým druhům sportu již od ranného dětství. Nejvíce se zabýval sporty týmovými (hokej, hokejbal, fotbal), kde se pohyboval v několika kolektivech a naučil se týmové práce.

Bojovým uměním/sportům se věnuje od dětství. Ve dvanácti letech začal s Aikidem. Postupem času přešel ke Kickboxu, Musadu, Thajskému boxu, Boxu, MMA a Brazilian Jiu Jitsu.

Krav Maze se intenzivně věnuje od roku 2009. Instruktorský kurz pro civilisty absolvoval v roce 2011 a to pod vedením Amnona Darsy, Tamira Gilada a Haima Sassona. Instruktorský kurz pro ozbrojené složky úspěšně absolvoval dva roky poté opět pod vedením Amnona Darsy. Před vstupem do Krav Maga Zone působil v mezinárodní asociaci IKMF, kde získal ocenění jako TOP instruktor.

Jako instruktor sebeobranného systému se snaží být co nejkomplexnější ve svém oboru. Neustále se vzdělává od těch nejlepších ve svých oborech. Každým rokem se zůčastňuje instruktorských updatů v Izraeli a v Evropě.

Spolu s Krav Magou se zároveň věnuje thajskému boxu a boxu klasickému . Dále se také soustřeďuje na boj na zemi a to konkrétně brazilskému jiu jitsu a volnému stylu. Dvakrát za rok odjíždí do Thajska a to konkrétně do světoznámého profesionálního gymu Phuket TOP Team. V tomto gymu trénuje dvou fázovým režimem denně. Na trénincích se potkává s profesionálními bojovníky z UFC, kteří se zde připravují na svoje zápasy.

Kondične a silově se připravuje v KB5-STRONGFIRST

Působí jako trenérský partner pro General sport – ­oficiálním prodejcem americké sportovní značky Under Armour v České republice. Dále také působí jako obchodní partner firmy Hayashi-veškeré vybavení pro bojové sporty.

Má dlouholeté zkušenosti v bezpečnostním oboru. Ochrana osob a majetku, osobní ochrana.

Tomáš je hlavním instruktorem pro Krav Maga Zone CZ v Praze.

Jeho instruktoři jsou
Krav Maga: Amnon Darsa, Haim Sasson, Tamir Gilad, Avi Moyal, Dan Oren.

Thajsky Box/Box: Jan Vlasák
Brazilian Jiu-Jitsu: Fernando Nascimento Araujo, Ivan Ilinski
Volný styl: Jozef Černák
KB5 : Antonín Tůma